Mariola Zdanowska

Mariola Zdanowska

Dyrektor, Lekarz stomatolog

Studia stomatologiczne ukończyła na Oddziale Stomatologii w Krakowskiej Akademii Medycznej im. Mikołaja Kopernika. Pierwszy stopień specjalizacji w zakresie stomatologii ogólnej zdobyła w 1991 roku. W latach 1996 - 1999 związana była z Katedrą Protetyki Stomatologicznej Krakowskiej Akademii Medycznej, gdzie odbywała staż specjalizacyjny, który pozwolił jej w 1999 roku uzyskać kolejną specjalizację w zakresie protetyki stomatologicznej.

Doświadczenie stomatologiczne zdobywała w państwowym zakładzie opieki zdrowotnej, w gabinetach komercyjnych oraz w stworzonym przez siebie Centrum Medycznym UNIDENT.

Lek.stom. Mariola Zdanowska od ponad 25 lat zarządza Centrum Medycznym UNIDENT. Ukończyła też studia podyplomowe w zakresie zarządzania w ochronie zdrowia. Ponadto stale pogłębia swoją wiedzę zarówno w zakresie najnowszych standardów zarządzania jak i stomatologii uczestnicząc w licznych kursach i szkoleniach.W 2013 roku znalazła się w gronie 100 lekarzy godnych polecenia. (Ranking organizowany przez Gazetę Krakowiską).

Prywatnie jest szczęśliwą mamą dwóch synów oraz zapaloną podróżniczką, pasjonującą się wspinaczką górską.