POCZUJ KOMFORT JAKI DAJE

Kompleksowa Opieka Stomatologiczna

Centrum Medyczne Unident zapewnia kompleksowe usługi stomatologiczne w jednym dogodnym miejscu. Nasi doświadczeni specjaliści pracują na wysokiej klasy sprzęcie. Dysponujemy materiałami o sprawdzonej jakości, a nasze usługi świadczymy w przyjaznym i komfortowym otoczeniu. Każdy przychodzący do nas pacjent może liczyć na to że zajmiemy się jego zębami od początku do końca.

SPRAWDŻ JAK MOŻEMY CI POMÓC

Oferujemy usługi w następujących obszarach stomatologii

Profilaktyka

Odpowiednia profilaktyka stomatologiczna jest gwarancją pięknego i zdrowego uśmiechu.

Stomatologia zachowawcza

Podstawą naszej oferty są usługi pozwalające naszym pacjentom długo cieszyć się naturalnym uzębieniem.

Endodoncja

Leczenie kanałowe bywa idealnym ratunkiem przed usunięciem uszkodzonego zęba.

Protetyka

Zapewniamy trwałe rozwiązania protetyczne zawsze dopasowane do potrzeb pacjentów.

Chirurgia stomatologiczna

Oferujemy szeroki zakres zabiegów chirurgicznych, wykonywanych przez doświadczonych specjalistów.

Periodontologia

Leczymy kompleksowo choroby dziąseł i kości wokół jednego zęba, grupy zębów lub całego uzębienia.

Ortodoncja

Skutecznie leczymy wszelkie wady zgryzu z wykorzystaniem sprawdzonych rozwiązań.

Diagnostyka obrazowa

Wyposażeni jesteśmy w wysokiej klasy sprzęt RTG, który pozwala skutecznie diagnozować dolegliwości pacjentów.

Każdy ząb w głowie człowieka cenniejszy jest niż diament

                                                   Miguel de Cervantes
ZOBACZ JAK DZIAŁAMY

Leczymy w sposób zorganizowany i zaplanowany

1. Umówienie wizyty u lekarza dentysty

Wizytę u nas możesz umówić osobiście, telefonicznie, za pośrednictwem poczty e-mail lub bezpośrednio w naszym systemie za pomocą elektronicznej rejestracji.

2. Szczegółowy przegląd uzębienia i diagnostyka

Pacjent na pierwszej wizycie poddawany jest szczegółowemu przeglądowi uzębienia. Przeprowadzany jest dokładny wywiad no podstawie którego tworzony jest pierwszy wpis w karcie pacjenta.

3. Przygotowanie planu leczenia

W zależności od tego jak zaawansowanego leczenia wymaga pacjent przedstawiany jest mu proponowany plan leczenia u jednego lub kilku specjalistów. Na tym etapie zaplanować można już wszystkie niezbędne wizyty które wprowadzane są do systemu.

4. Leczenie stomatologiczne

Leczenie pacjenta wykonywane jest zgodnie z ustalonym wcześniej planem. W zależności od efektów wykonywanych zabiegów lekarz specjalista może zalecić dodatkowe zabiegi lub skrócić leczenie.

5. Zakończenie leczenia i dalsze zalecenia

Moment w którym właściwe leczenie jest już zakończone jest niewątpliwie satysfakcjonującą chwilą dla każdego pacjenta. Lekarz na tym etapie wydaje jeszcze zalecenia profilaktyczne i w końcu możne się cieszyć zdrowymi pięknymi zębami.

6. Wizyty kontrolne

Bardzo ważnym i zalecanym przez nas elementem profilaktycznym są wizyty kontrolne, które powinny się odbywać przynajmniej raz na pół roku. W przypadku pacjentów prawidłowo dbających o higienę jamy ustnej wizyty takie są szybkie łatwe i przyjemne.
Strach przed dentystą zniechęca wiele osób do leczenia zębów, ale pamiętaj...

w UNIDENCIE jest inaczej!

Podejście naszych dentystów i oferowane sposoby znieczulenia pozwalają zapomnieć o tym że siedzi się na fotelu dentystycznym.

UWAGA ! Zapraszamy po odbiór dokumentacji medycznej

Chcielibyśmy Cię poinformować, że Unident rozpoczął proces digitalizacji dokumentacji medycznej. Pozwala ona przechowywać Twoje dane medyczne w formie elektronicznej, co poprawia ich dostępność, łatwość wyszukiwania i bezpieczeństwo.

Chcemy zapewnić Ci możliwość odbioru pozostałej po digitalizacji papierowej dokumentacji medycznej, jeśli tego sobie życzysz. Ponieważ dokumenty są sukcesywnie szykowane do możliwego wydania, w celu uzyskania bliższych informacji o możliwość odbioru dokumentów, prosimy o kontakt z rejestracją pod numerem 608-678-720. Można dzwonić od poniedziałku do piątku w godzinach od 12-13.

Pragniemy podkreślić, że Twoje dane medyczne są przechowywane i przetwarzane zgodnie z obowiązującymi przepisami o ochronie danych osobowych. Zapewniamy odpowiednie środki bezpieczeństwa, takie jak szyfrowanie danych i kontrole dostępu, aby chronić Twoją prywatność.

Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące digitalizacji dokumentacji medycznej lub chciałbyś uzyskać więcej informacji, z przyjemnością na nie odpowiemy.  Proszę dzwonić na numer 608-678-720 od poniedziałku do piątku w godzinach od 12-13.