Protetyka stom.

Dyrektor, Lekarz stomatolog

Studia stomatologiczne ukończyła na Oddziale Stomatologii w Krakowskiej Akademii Medycznej im. Mikołaja Kopernika. Pierwszy stopień specjalizacji w zakresie stomatologii ogólnej zdobyła w 1991 roku. W latach 1996 - 1999 związana była z Katedrą Protetyki Stomatologicznej Krakowskiej Akademii Medycznej, gdzie odbywała staż specjalizacyjny, który pozwolił jej w 1999 roku uzyskać kolejną specjalizację w zakresie protetyki stomatologicznej.

Doświadczenie stomatologiczne zdobywała w państwowym zakładzie opieki zdrowotnej, w gabinetach komercyjnych oraz w stworzonym przez siebie Centrum Medycznym UNIDENT.

Lek.stom. Mariola Zdanowska od ponad 25 lat zarządza Centrum Medycznym UNIDENT. Ukończyła też studia podyplomowe w zakresie zarządzania w ochronie zdrowia. Ponadto stale pogłębia swoją wiedzę zarówno w zakresie najnowszych standardów zarządzania jak i stomatologii uczestnicząc w licznych kursach i szkoleniach.W 2013 roku znalazła się w gronie 100 lekarzy godnych polecenia. (Ranking organizowany przez Gazetę Krakowiską).

Prywatnie jest szczęśliwą mamą dwóch synów oraz zapaloną podróżniczką, pasjonującą się wspinaczką górską.

UWAGA ! Zapraszamy po odbiór dokumentacji medycznej

Chcielibyśmy Cię poinformować, że Unident rozpoczął proces digitalizacji dokumentacji medycznej. Pozwala ona przechowywać Twoje dane medyczne w formie elektronicznej, co poprawia ich dostępność, łatwość wyszukiwania i bezpieczeństwo.

Chcemy zapewnić Ci możliwość odbioru pozostałej po digitalizacji papierowej dokumentacji medycznej, jeśli tego sobie życzysz. Ponieważ dokumenty są sukcesywnie szykowane do możliwego wydania, w celu uzyskania bliższych informacji o możliwość odbioru dokumentów, prosimy o kontakt z rejestracją pod numerem 608-678-720. Można dzwonić od poniedziałku do piątku w godzinach od 12-13.

Pragniemy podkreślić, że Twoje dane medyczne są przechowywane i przetwarzane zgodnie z obowiązującymi przepisami o ochronie danych osobowych. Zapewniamy odpowiednie środki bezpieczeństwa, takie jak szyfrowanie danych i kontrole dostępu, aby chronić Twoją prywatność.

Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące digitalizacji dokumentacji medycznej lub chciałbyś uzyskać więcej informacji, z przyjemnością na nie odpowiemy.  Proszę dzwonić na numer 608-678-720 od poniedziałku do piątku w godzinach od 12-13.