The Team

Dyrektor, Lekarz stomatolog

Studia stomatologiczne ukończyła na Oddziale Stomatologii w Krakowskiej Akademii Medycznej im. Mikołaja Kopernika. Pierwszy stopień specjalizacji w zakresie stomatologii ogólnej zdobyła w 1991 roku. W latach 1996 - 1999 związana była z Katedrą Protetyki Stomatologicznej Krakowskiej Akademii Medycznej, gdzie odbywała staż specjalizacyjny, który pozwolił jej w 1999 roku uzyskać kolejną specjalizację w zakresie protetyki stomatologicznej.

Doświadczenie stomatologiczne zdobywała w państwowym zakładzie opieki zdrowotnej, w gabinetach komercyjnych oraz w stworzonym przez siebie Centrum Medycznym UNIDENT.

Lek.stom. Mariola Zdanowska od ponad 25 lat zarządza Centrum Medycznym UNIDENT. Ukończyła też studia podyplomowe w zakresie zarządzania w ochronie zdrowia. Ponadto stale pogłębia swoją wiedzę zarówno w zakresie najnowszych standardów zarządzania jak i stomatologii uczestnicząc w licznych kursach i szkoleniach.W 2013 roku znalazła się w gronie 100 lekarzy godnych polecenia. (Ranking organizowany przez Gazetę Krakowiską).

Prywatnie jest szczęśliwą mamą dwóch synów oraz zapaloną podróżniczką, pasjonującą się wspinaczką górską.

Lekarz stomatolog

Tomasz pracuje w Unidencie od 2008 roku. Zajmuje się stomatologią ogólną oraz chirurgią stomatologiczną.

Lekarz stomatolog

Joanna pracuje w naszym Centrum od 2007 roku. Specjalizuje się ona w zabiegach periodontologicznych. Poza tym zajmuje się również stomatologią zachowawczą.

Lekarz stomatolog

Jadwiga pracuje z nami od 2008 roku. Jest doświadczoną specjalistką w zakresie ortodoncji.

Lekarz stomatolog

Weronika jest w naszym zespole od 2010 roku. Zajmuje się ona stomatologią ogólną. Uwielbiają ją nasi najmłodsi pacjenci, których potrafi tak zająć rozmową, że zapominają oni o tym że są na fotelu dentystycznym.

Lekarz stomatolog

Marek wzmocnił nasz zespół dołączając do nas w 2015 r. Jest on cenionym specjalistą w zakresie chirurgii stomatologicznej.