Ortodoncja

ZAPROJEKTUJ Z NAMI SWÓJ UŚMIECH

Ortodoncja

Piekny uśmiech poprawia samopoczucie, zwiększa pewność siebie i pozwala wywrzeć pozytywne wrażenie na innych.

Ortodonci w naszym centrum codziennie pomagają dzieciom, młodziezy i dorosłym w wyleczeniu wad zgryzu, jak równiez wad szczękowo-twarzowych. Jesteśmy jedną z pierwszych placówek, która zaczęła świadczyć usługi ortodontyczne w rejonie powiatu dąbrowskiego.

Nieprawidłowe ustawienie zębów i wady zgryzu zauważyć można już w wieku 6-8 lat, zaraz po pojawieniu się pierwszych stałych zębów.

Dlatego właśnie ten okres najlepszy jest na kontrole ortodontyczną, która może pomóc w uniknięciu problemów z próchnicą oraz wadami wymowy u dzieci. Najodpowiedniejszym z kolei okresem na rozpoczęcie leczenia ortodontycznego przy użyciu aparatu stałego jest wiek około 12 lat - rezultaty leczenia rozpoczętego w tym okresie są szybkie i długotrwałe.

Niezależnie od tego, korzyści leczenia ortodontycznego doceniają również osoby dorosłe, które coraz bardziej świadome są tego jak istotny wpływ na życie może mieć ładny uśmiech.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Usługi oferowane w ramach ortodoncji

PŁYTKA SCHWARZA

Płytka Schwarza to najpopularniejszy aparat wyjmowany, który aktywizuje wzrost kości na szerokość. Dzięki takiemu działaniu poszerzane są dolne i górne łuki zębowe. Aparat ten współcześnie stosuje się zarówno do zębów mlecznych jak i mieszanych. Na płytkę Schwarza składają się czynne elementy regulacyjne będące źródłem siły - śruby, łuki wargowe i specjalne sprężyny.


APARAT STAŁY


APARAT STAŁY KOSMETYCZNY


APARAT STAŁY RETENCYJNY


APARAT WYJMOWANY

UWAGA ! Zapraszamy po odbiór dokumentacji medycznej

Chcielibyśmy Cię poinformować, że Unident rozpoczął proces digitalizacji dokumentacji medycznej. Pozwala ona przechowywać Twoje dane medyczne w formie elektronicznej, co poprawia ich dostępność, łatwość wyszukiwania i bezpieczeństwo.

Chcemy zapewnić Ci możliwość odbioru pozostałej po digitalizacji papierowej dokumentacji medycznej, jeśli tego sobie życzysz. Ponieważ dokumenty są sukcesywnie szykowane do możliwego wydania, w celu uzyskania bliższych informacji o możliwość odbioru dokumentów, prosimy o kontakt z rejestracją pod numerem 608-678-720. Można dzwonić od poniedziałku do piątku w godzinach od 12-13.

Pragniemy podkreślić, że Twoje dane medyczne są przechowywane i przetwarzane zgodnie z obowiązującymi przepisami o ochronie danych osobowych. Zapewniamy odpowiednie środki bezpieczeństwa, takie jak szyfrowanie danych i kontrole dostępu, aby chronić Twoją prywatność.

Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące digitalizacji dokumentacji medycznej lub chciałbyś uzyskać więcej informacji, z przyjemnością na nie odpowiemy.  Proszę dzwonić na numer 608-678-720 od poniedziałku do piątku w godzinach od 12-13.