Protetyka stom.

Dyrektor, Lekarz stomatolog

Mariola ukończyła studia stomatologiczne na Oddziale Stomatologii w Krakowskiej Akademii Medycznej im. Mikołaja Kopernika. Pierwszy stopień specjalizacji w zakresie stomatologii ogólnej zdobyła w 1991 roku. W latach 1996 - 1999 Mariola związana była z Katedrą Protetyki Stomatologicznej Krakowskiej Akademii Medycznej, gdzie odbywała staż specjalizacyjny, który pozwolił jej w 1999 roku uzyskać kolejną specjalizację w zakresie protetyki stomatologicznej.

Doświadczenie stomatologiczne zdobywała w państwowym zakładzie opieki zdrowotnej, w gabinetach komercyjnych oraz w stworzonym przez siebie Centrum Medycznym UNIDENT.

Mariola od ponad 25 lat zarządza Centrum Medycznym UNIDENT. Ukończyła ona studia podyplomowe w zakresie zarządzania w ochronie zdrowia. Ponadto stale pogłębia swoją wiedzę zarówno w zakresie najnowszych standardów zarządzania jak i stomatologii uczestnicząc w licznych kursach i szkoleniach.W 2013 roku Mariola znalazła się w gronie 100 lekarzy godnych polecenia. (Ranking organizowany przez Gazetę Krakowiską).

Prywatnie Mariola jest szczęśliwą mamą dwóch synów oraz zapaloną podróżniczką, pasjonującą się wspinaczką górską.

UNIDENT Dąbrowa Tarnowska

Szanowni Pacjenci !!!

 

Dla naszego wspólnego bezpieczeństwa, w związku z zagrożeniem jakie spowodowała pandemia COVID-19 opracowaliśmy specjalne procedury i zainwestowaliśmy w specjalistyczny sprzęt ochronny.


OGÓLNE ZASADY I ORGANIZACJA PRACY
• Rejestracja pacjentów bólowych TYLKO telefoniczna i dotyczy dnia, którego dzwonimy,

• W ramach NFZ przyjmujemy od poniedziałku do piątku w godz. 8-14,

• W gabinetach prywatnych (leczenie endodontyczne, ortodontyczne itp.) przyjmujemy od poniedziałku do piątku w godz. 8-18 i w soboty w godz. 8-13. Obowiązuje wcześniejsza weryfikacja telefoniczna i wpis na listę przyjęć,

Ze względów bezpieczeństwa wprowadzamy zasadę "jedynki", czyli: pacjenci będą przyjmowani co ok. 1 godzinę, w poczekalni może przebywać 1 pacjent do 1 gabinetu, 1 do rtg i 1 w strefie buforowej,

• Do odwołania wstrzymujemy zabiegi profilaktyczne, jak piaskowanie zębów, scaling etc.,

WAŻNE - prosimy o pozostanie w samochodzie czy na ławce przed przychodnią, jeżeli z jakichś względów (np. osoba towarzysząca pacjentowi) przybędzie więcej osób do przychodni.

Od 4 maja obniżamy do 50 zł opłatę stałą, którą musieliśmy wprowadzić w związku z dodatkowymi wydatkami na niezbędne środki ochrony.

Kontakt: 14 642 28 42, 14 644 14 14, 660 635 008.

Infolinia: 459 595 135.